Мультимедійні системи

Інтерактивні дошки, відео-стіни, мікрофони, рішення з аудіо/ відеоконференцзв’язку, проектори та аксесуари все це та трохи більше компанія ATINUM пропонує саме для Вас!

Відео-стіни мають різноцільове призначення – концентрують відображення інформації в єдиному місці; використання рішень в стратегічно важливих проектах привертає увагу до заявленого відеоконтенту більшої аудиторії замовників та ін. Модульність конструкції, за необхідності, надає змогу розширення конструкції, а сучасне ПЗ надає зручності для керування. Звернувшись до нас Ви отримаєте рішення відповідно до поставлених задач.

Аудіо та відеоконференцзв’язок – оптимальний спосіб для пришвидшення комунікативних процесів в бізнесі! Можливість підтримання постійної комунікації з партнерами та співробітниками – це один з найзручніших інструментів, що суттєво скорочує час на узгодження та прийняття рішень, що у кінцевому випадку суттєво знижує затрати, що особливо актуальним є в реаліях режиму роботи в карантині.

Інтерактивні дошки – сучасний інструмент для будь-якої категорії освіти, що забезпечує легкість сприйняття інформації та полегшує освітній процес! Сучасні дошки зменшують навантаження на око завдячуючи насиченому кольору та чіткому зображенню при різних джерелах світла, мають антивандальну конструкцію (всі керуючі елементи розташовані всередині міцної алюмінівої рами) та стійку до пошкоджень (подряпин та ударів) поверхню, та дозволяють керувати контентом з легкістю (маркером, будь-яким не прозорим предметом або навіть пальцем).

Пропонуємо рішення на базі обладнання виробників – світових лідерів ІТ ринку: Epson, Samsung, LG, NEC, Prestigio, Barco, BenQ, iiyama, Cisco, Logitech, SMART Board, Sennheiser, Acer, Optoma, ViewSonic, Sony, Polycom та ін.