Інноваційні рішення NetBackup Appliances – захист даних “під ключ”

Шановні партнери,

інноваційні рішення NetBackup Appliances, які об’єднують програмне забезпечення NetBackup з передовими серверами та технологіями зберігання даних є одним з лідерів кібербезпеки та стійкості організацій до кібератак.

Серед ключових аспектів є надійність резервних копій даних, оскільки зловмисники все частіше націлюються саме на них. При атаках програм-вимагачів, коли дані резервних копій можуть бути скомпрометовані, відновлення стає надзвичайно складним та тривалим процесом. Завдяки пристроям NetBackup Appliances можна швидко відновитися після атаки та захистити дані від кіберзагроз, забезпечуючи високоефективну систему захисту даних корпоративного класу, стійку до атак зловмисників. Повну підтримку протягом усього життєвого циклу, починаючи від моменту встановлення, та уніфікований підхід, який дозволяє забезпечити захист даних у будь-якому середовищі, спрощуючи управління корпоративними даними та знижуючи витрати.

Продукти компанії Veritas допомагають компаніям залишатися стійкими до програм-вимагачів за допомогою лінійки рішень NetBackup Appliances.

За більш детальною інформацією звертайтесь о наших менеджерів.

07.06.2023